Autor Wątek: Refleksja na dziś...  (Przeczytany 1940967 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Leon74

  • Łebmajstrowy
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: Jestem kujonem!
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko nic nie robię...
    • Rodzina Poszepszyńskich Łebsajt
Odp: Refleksja na dziś...
« Odpowiedź #33450 dnia: Wczoraj o 23:34:51 »
Tymczasem:

Jak nagi w pokrzywy wpada piątek, 26 czerwca.
Imieniny będą obchodzić:

Paweł
Jan.

oraz

Dawid
Andrzej
Jeremi
Pelagia
Jeremiasz
Edburga
Maksencjusz.

Nietypowe święta:
Światowy Dzień Chłodnictwa
Międzynarodowy Dzień Pomocy Ofiarom Tortur
Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii.

Jutro będzie 177 dzień roku.
Do końca roku pozostanie 188 dni.


Na Edburgi dostaniesz w spadku 4 Wartburgi.
Obsesja destrukcyjna dezawuuje krańcowość.