Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Kot Alik nie żyje
Na szczęście kot Ali ma się dobrze.
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
»
Rodzina Poszepszyńskich
»
przemyślenia
»
Refleksja na dziś...
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
2228
2229
[
2230
]
Do dołu
Autor
Wątek: Refleksja na dziś... (Przeczytany 1938603 razy)
Bluesmanniak
i 7 Gości przegląda ten wątek.
Bruxa
^,..,^
Pierdziel
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 44286
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś...
«
Odpowiedź #33435 dnia:
Dzisiaj
o 19:38:16 »
Bluesmanniak mówił z Pico, a nie na Pico.
Zapisane
Rude and not ginger
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.
Cezarian
Pierdziel
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 60656
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
Płeć:
Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś...
«
Odpowiedź #33436 dnia:
Dzisiaj
o 20:08:44 »
Ja też tak myślałem.
Zapisane
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
Drukuj
Strony:
1
...
2228
2229
[
2230
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
»
Rodzina Poszepszyńskich
»
przemyślenia
»
Refleksja na dziś...