Autor Wątek: Refleksja na dziś...  (Przeczytany 1938603 razy)

Bluesmanniak i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 44286
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Refleksja na dziś...
« Odpowiedź #33435 dnia: Dzisiaj o 19:38:16 »
Bluesmanniak mówił z Pico, a nie na Pico.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 60656
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś...
« Odpowiedź #33436 dnia: Dzisiaj o 20:08:44 »
Ja też tak myślałem.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.