Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
"Karmi" Cię nie wykarmi.
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
»
Rodzina Poszepszyńskich
»
przemyślenia
»
Refleksja na dziś...
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
2227
2228
[
2229
]
Do dołu
Autor
Wątek: Refleksja na dziś... (Przeczytany 1938079 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
Cezarian
Pierdziel
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 60645
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
Płeć:
Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś...
«
Odpowiedź #33420 dnia:
Dzisiaj
o 11:30:29 »
Dziś będzie strasznie. Na św Danuty do jajecznicy kajdany i knuty.
Zapisane
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
Drukuj
Strony:
1
...
2227
2228
[
2229
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
»
Rodzina Poszepszyńskich
»
przemyślenia
»
Refleksja na dziś...