Autor Wątek: Refleksja na dziś...  (Przeczytany 1938079 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 60645
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Refleksja na dziś...
« Odpowiedź #33420 dnia: Dzisiaj o 11:30:29 »
Dziś będzie strasznie. Na św Danuty do jajecznicy kajdany i knuty.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.