Oberklapę z potrójnym ryksztosem i dualcugiem skrośnym sprzedam.
Bluesmanniak i 3 Gości przegląda ten wątek.
Proszę nie stresować mnie Leona.
Tony chyba w piwnicy zasięgu nie ma.
Teraz jeszcze po resztę do Stonki, ale tam mają klimę...