Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan.
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Proszę nie stresować mnie Leona.
Tony chyba w piwnicy zasięgu nie ma.