Betonowego osła naturalnej wielkości tanio sprzedam!
Cezarian i 2 Gości przegląda ten wątek.
Weź mnie pan nie denerwuj...
No wprost "cudownie", u mnie 36 w niedzielę.Idę się zastrzelić.