Pirotechniczne odśnieżarki "Katiusza 2026" oferujemy na bieżąco - https://katiusza.pl
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Weź mnie pan nie denerwuj...
No wprost "cudownie", u mnie 36 w niedzielę.Idę się zastrzelić.