https://www.myspace.com/maciejzembaty - profil Macieja Z. na MySpace.
Bruxa i 3 Gości przegląda ten wątek.
Zasadniczo najważniejsze jest to że Leon przeżył te +30.
Cezarian przy zbiorze herbaty przynajmniej będzie miał chłodniej.