Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Serwerowi film się urwał, zdarza się każdemu.Niestety posty napisane po 3 sierpnia przepadły, dysk na serwerze wybrał ciemną stronę mocy, a bekap był wykonany 3 sierpnia.
Nie każdemu, nie każdemu.
Na św. Justa nie smakuje tapirowi kapusta?