Używał ktoś przenośnych klimatyzatorów? To się nadaje do czegoś?
Ja jeszcze nie używałem, mam "osiemdziesiąt" wentylatorów w domu.
Ale może kupię, jeśli takich piekielnych dni będzie więcej.
Kiedyś bodaj 5 takich w upalne lato wstrawili do największej naszej Biedry (bo klima kanałowa nie wyrabiała) i coś tam dawały.
Ale teraz jest nowy system, to już pewnie nie będą potrzebne.