Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Czasy ciemne a Huta już działa (20:15).
Poprosiłem ejaja o narysowanie klasycznego zestawu Commodore 128 + stacja dysków 1571. Sukces (?) nieco mnie rozbestwił więc kolejna prośba była o Sinclair QL i MicroDrive. No nie wysilił się...