Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Aż musiałem sprawdzić.
Na Kasjana jajecznica przez K-2SO podana.
Cytat: Fasiol w 03 Grudnia 2025, 09:56:26Na Kasjana jajecznica przez K-2SO podana.C-3PO też byłoby z jajecznicą do twarzy.
Cytat: Leon74 w 03 Grudnia 2025, 13:17:03Cytat: Fasiol w 03 Grudnia 2025, 09:56:26Na Kasjana jajecznica przez K-2SO podana.C-3PO też byłoby z jajecznicą do twarzy.Pewnie tak, ale K-2SO to droid Kasjana Andora.
Słonika winiary?