Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Co Niemca, co Niemca???Beczki byś kupił to i woda się znajdzie...
Ciekawe, czy jeszcze kupię czereśnie, nawet bez robaków?Wczoraj pani w TVP3 Olsztyn mówiła, że w sadach katastrofa, plony o 90% mniejsze i stąd np. jabłka w cenie 8-9 zł