Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Betonowego osła naturalnej wielkości tanio sprzedam!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
»
Kategoria ogólna
»
Aktualności
»
Forumowo na sportowo
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
1174
1175
[
1176
]
Do dołu
Autor
Wątek: Forumowo na sportowo (Przeczytany 1870081 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Bruxa
^,..,^
Pierdziel
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 44312
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
ja tu tylko sprzątam...
Odp: Forumowo na sportowo
«
Odpowiedź #17625 dnia:
Wczoraj
o 21:05:20 »
Lodówkę?
Zapisane
Rude and not ginger
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.
Bluesmanniak
ZOMOwiec
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 30596
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Forumowo na sportowo
«
Odpowiedź #17626 dnia:
Wczoraj
o 21:08:34 »
Nooo, z piwem oczywiście w środku
Zapisane
Fasiol
ZOMOwiec
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 27802
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
Płeć:
Odp: Forumowo na sportowo
«
Odpowiedź #17627 dnia:
Wczoraj
o 21:50:44 »
Tylko piwem załadowałeś lodówkę?
Zapisane
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.
Cezarian
Pierdziel
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 60672
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
Płeć:
Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Forumowo na sportowo
«
Odpowiedź #17628 dnia:
Wczoraj
o 21:54:44 »
Nieśmiało przypominam, że lodówka podłączona do prądu lepiej działa, nawet w piwnicy.
Zapisane
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
Bluesmanniak
ZOMOwiec
Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
Wiadomości: 30596
słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Forumowo na sportowo
«
Odpowiedź #17629 dnia:
Wczoraj
o 22:18:08 »
W mojej piwnicy i bez prądu dobrze działa
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
...
1174
1175
[
1176
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka.
»
Kategoria ogólna
»
Aktualności
»
Forumowo na sportowo