Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan.
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Mam nadzieję że przez Meliny ogródek w Dufałce żaden potok nie przepływa.