Strona Poszepszyńskich w nowej szacie zaprasza! https://poszepszynscy.infoZajrzyjcie im do wnętrza...
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
I to jest słuszne pytanie. Jak się u Tonego coś dzieje, to trudniej pociągiem dojechać do Ostródy?
Czego to się Tony dowiaduje po 30 latach, ale może to już przedawnieniu uległo?
Skąd? Przecież to zbrodnia przeciwko ludzkości.