Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
I co, nie można posłuchać liter?
I co, za każdym razem trzeba całą tę litanię do Świętej Rodziny wpisywać?Popatrzyłam na te kapcie... Ja bym nie dała rady.
GorzejNie zdążyłem podwiązać pomidorów a leje jak z cebra/swoją drogą co ma z tym wspólnego trzygłowy pies?/Jak mi cholerna pogoda w tym roku rozpapierzy uprawę,zakładam sprawę synoptykowi.Na marginesie - nie jestem Kaszubem,jednocześnie gorąco pozdrawiam