Purgraby zgręzłe, taka ich mać niewłaściwego prowadzenia!
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
No lubię, lubie. Dlatego to robię. Ale końcówka roku zawsze przypomina płynięcie do brzegu przez spiętrzone fale przyboju.