Nic tak nie śmierdzi jak moje onuce od roku już nie zmieniane!
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Cytat: duch pedadoga w 27 Listopada 2007, 08:19:48Jak się rzuca pod tory? Czy można to zrobić bez wiaduktu bądź mostu?Może jest tu na forum jakiś kolejarz, to ci wyjaśni
Jak się rzuca pod tory? Czy można to zrobić bez wiaduktu bądź mostu?