Te aktualności nie mają sensu, no i dobrze.
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Angela Merkel wypiła czarną kawę, ale dla równowagi zjadła białą kiełbasę i przejechała na żółtym świetle.Równowaga jest najważniejsza.