Autor Wątek: Uwaga! Aukcja!  (Przeczytany 6317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Uwaga! Aukcja!
« dnia: 09 Października 2007, 16:01:31 »
http://wrrr.wordpress.com/2007/10/08/oglaszamy-aukcje/

Kochani! Wpadliśmy na wariacki pomysł. Otóż 20 października czyli w sobotę, w niedawno otwartej - nader przyzwoitej i niespecjalnie łupiącej po kieszeni - restauracji “Żywiciel” na Pl. Inwalidów w Warszawie (jak się wysiądzie z tramwaju, to nosem w drzwi…) odbędzie się koncert Maćka z zespołem. Zapowiada się ostro! No i mamy do dyspozycji - uwaga, uwaga! - numerowane bilety na ten koncert; mało tego, do każdego biletu jest przypisana również numerowana ekskluzywna płyta (MP3) z podpisami członków zespołu, która zostanie nabywcy przesłana później (sami rozumiecie, że wypalimy tyle płyt, ile się sprzeda). Tu, w tej witrynie do nabycia; a raczej do wylicytowania.
Więc tak:

    * Płyta z numerem 1 jest jedna i jedyna. Przypisany jest do niej bilet z numerem 1. Cena wywoławcza: 200 złotych.
    * Są dwie płyty z numerem 2. Przypisane są do nich bilety z numerami 2 i 3. Cena wywoławcza: 100 zł.
    * Są trzy płyty z numerem 3. Przypisane są do nich bilety z numerami 4, 5, 6. Cena wywoławcza 70 zł.
    * Są cztery płyty z numerem 4. Przypisane są do nich bilety z numerami 7, 8, 9, 10. Cena wywoławcza 50 zł.
    * Jest pięć płyt z numerem 5. Przypisane są do nich bilety z numerami 11, 12, 13, 14, 15. Cena wywoławcza 40 zł.
    * Jest sześć płyt z numerem 6. Przypisane są do nich bilety z numerami 16, 17, 18, 19, 20, 21. Cena wywoławcza 35 zł.
    * Jest siedem płyt z numerem 7. Przypisane są do nich bilety z numerami 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28. Cena wywoławcza 35 zł.
    * Jest osiem płyt z numerem 8. Przypisane są do nich bilety z numerami 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36. Cena wywoławcza 30 zł.
    * Jest dziewięć płyt z numerem 9. Przypisane są do nich bilety z numerami 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45. Cena wywoławcza 25 zł.

Zasady licytacji:

Licytujemy wyłącznie na tej witrynie, dopisując komentarze do niniejszego postu. Komentarz musi zawierać imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej autora i deklarowaną sumę oraz musi wskazywać obstawiany numer biletu.

    * Licytacja w tym trybie będzie prowadzona do 15 października, do godz. 20:00.
    * Właścicielem biletu (i praw do odbioru płyty, bez dodatkowych dopłat) zostanie osoba, która spełni poniższe warunki:

a) w podanym terminie zadeklaruje najwyższą sumę;
b) dokona do 18 października, do godz. 20:00 wpłaty na wylicytowaną sumę na konto: Studio “Rozsądek”, Al. Wojska Polskiego 31, 34, 01-515 Warszawa
nr konta 73 1050 1025 1000 0023 2203 2984.
Na przelewie koniecznie należy powtórzyć dane, wpisane w trakcie licytacji w witrynę: imię i nazwisko, numer biletu.
c) wpłata musi pojawić się na koncie Studia “Rozsądek” do piątku, 19 października, godz. 20:00.

Zwycięzca licytacji zostanie o wyniku powiadomiony mailem na podany adres. Bilet odbierze wchodząc na koncert na podstawie dokumentu tożsamości; przybyć do “Żywiciela” należy nie później, niż 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Spóźnieni nie wejdą i stracą kasę.

Studio “Rozsądek” zastrzega sobie prawo odwołania niniejszej licytacji w każdym momencie, aż do czwartku, 18 października, godz. 20.00.


To jak? Wspomożemy dziadka Maćka? Bilet jak bilet, ale ta numerowana płyta z autografami!
Tylko kruca bomba mało czasu...

Ja się pewnie tam wybiorę, może przekażę płytę z kompilacją odcinków RP? Co wy na to? Tylko potrzebuję pomocy w skompilowaniu takiej płyty...
I dobrze by było, żebym mogła przekazać konkretne pytania od nas.
To jak, towarzysze - pomożecie?  ;)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


duch pedadoga

  • Gość
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Października 2007, 17:35:33 »

Ja się pewnie tam wybiorę, może przekażę płytę z kompilacją odcinków RP? Co wy na to? Tylko potrzebuję pomocy w skompilowaniu takiej płyty...


Czerp z katalogu "Rodzina Poszepszyńskich" na starym dziadku. Znakiem zakończenia zrucania (tego co mamy na dziś) będzie zamieszczenie spisu. Powiniennem się do wtorku wyrobić. ATSD będę przez najbliższy vikend w Wa-wie.

Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Października 2007, 21:19:36 »
hmm pomysł z ogłoszeniem moze nie jest zły, ale wykonanie pomysły tragedia !

1 promo - sposob glosowania nieco odstrasza
2 primo - powinni to wystawic na allegro, tam jest znacznie wiecdej licytujqcych ..
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Października 2007, 23:55:46 »
W temacie odcinków moge pomóc, tzn. zrucić w dobrej (może nawet b. dobrej) jakości kilkanaście odcinków dotychczas powtórnie emitowanych. Reszta powinna być na dziadku.
Co zaś do licytacji. Nie mam raczej szans być 20-tego w Wawie i tak jeżdżenie mi uszami wychodzi. Czy ktoś (mówimy ktoś, myśłimy Bruxa) wie, co jest konkretnie na płytach poza podpisami członków zespołu?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Października 2007, 01:31:20 »
I znowu ta Warszawa! A może by tak Worcław...? heh.
nie graj ze mną...

duch pedadoga

  • Gość
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Października 2007, 10:11:13 »
W temacie odcinków moge pomóc, tzn. zrucić w dobrej (może nawet b. dobrej) jakości kilkanaście odcinków dotychczas powtórnie emitowanych. Reszta powinna być na dziadku.

Odcinki z ostatniej emisji w świetnej(kibelkowej) jakości są na dziadku (chwilowo z kilkoma wyjątkami ale to ma swój ukryty cel). Posegregowana reszta jest w trakcie zrucania, a w zasadzie podmieniania.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Października 2007, 19:39:44 »
Co jest na płycie, to niestety nie wiem, w ogóle nie było tego tematu w niedzielę... Mam wrażenie, że pomysł "urodził się" później.
Jak mi się w końcu uda zalogować to pewnie zalicytuję niezależnie od zawartości, mam słabość do takich fetyszy  ;)

Cezar, może byście skoordynowali z Pedadogiem działania a propos tej paczki dla Zembatego?

PS: Zygfryd, może nie było zapotrzebowania z Wrocławia?  ;) Może je stwórz? Napisać do Zembatego (albo zadzwonić) zawsze można. Mam wrażenie, że świadomość, że są ludzie, których obchodzi to co on robi dobrze mu zrobi...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Października 2007, 21:50:43 »
Pogadam z duchem, ale dopiero w weekend, wyruszam bowiem do Świdnicy...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Października 2007, 23:17:08 »
PS: Zygfryd, może nie było zapotrzebowania z Wrocławia?  ;) Może je stwórz? Napisać do Zembatego (albo zadzwonić) zawsze można. Mam wrażenie, że świadomość, że są ludzie, których obchodzi to co on robi dobrze mu zrobi...
Ja....mój ojciec.....no to mam już 2 osoby :D Super :/
nie graj ze mną...

Offline ArcyCierń

  • Po 2 złote od szcz...sztuki!
  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 320
  • słoiki dżemu truskawkowego +8/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapraszam do Z.D.A.N. - laboratorium 3, klatka 2
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Października 2007, 22:57:49 »
Nowym i nieświadomym. Co kryje się pod enigmatyczną nazwą "starego dziadka"? Jeśli da się stamtąd ściągnąć, jak dedukuję, odcinki to gorąco proszę o jakieś bliższe dane.
"Sam Dziadek jest mysza!"

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Października 2007, 07:31:06 »
Stary dziadek mocno śpi...

Konspiratorzy, kurna, od siedmiu boleści  ;)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Października 2007, 11:51:36 »
Czyli co? Poliszynel się wkradł chyba. Nikt nic nie wie przecież. :D
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Października 2007, 12:03:54 »
Czyli co? Poliszynel się wkradł chyba. :D
W końcu, parafrazując płytę pewnego zespołu: "Wszyscyśmy z jednego poliszynela"
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Października 2007, 12:44:37 »
Czy poliszynel to szynel z poliestru, czy szynel mnogi?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Uwaga! Aukcja!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Października 2007, 12:46:20 »
Czy poliszynel to szynel z poliestru, czy szynel mnogi?
Nie, poliszynel to spolimeryzowany szy-nel
Jest to... (oszczędzę wam)