Oberklapę z potrójnym ryksztosem i dualcugiem skrośnym sprzedam.
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Słabo zadowolony, żeby tak chociaż dycha była na rtęci.
Dobra, było świetnie! A będzie... śnieg?