Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan.
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
No.I to jeszcze jaki!
No to jeszcze tylko Tony z Marylką i sam będę robił.