Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan.
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Po prostu trzeba zachować się zgodnie z wytycznymi bhp i jeść najbliżej jak to możliwe w pobliżu toalety.