Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Nie byłabym pewna, czy w piekle nie ma toalet. Pewnie są, ale wszystkie zajęte.
A najbardziej podobają Ci się te z napisem SS?
Zawsze że wszystkich hełmów jakie nosili żołnierze na wszystkich frontach II WŚ najbardziej podobały mi te niemieckie.
Niewątpliwie miały większą siłę oddziaływania przez sam widok/wygląd niż jakikolwiek inny typ. W sumie trudno powiedzieć dlaczego...
Nie musiał. Lordowie Sithów to wegetarianie.