Oczywizdoźć - galeria z dżemem zapraszahttps://galeria.poszepszynscy.info/ - tylko u nas aktualne zdjęcia z Port Artur (z 1905 roku)!
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Dobrze pamiętam że w "Relaxie" był komiks o tym?
Ale horror...
Sam mistrz Rosiński rysował.Ten zielony szarak to mi się śnił po nocach...
Nie wiem, w co łatwiej uwierzyć, w UFO, czy w taką moc hipnozy.Chyba, że "hipnotyzował" po wędrowyczowsku, samogonem...
I to jest chyba najprostsze rozwiązanie trudnego tematu. Pytanie, czy podobnie było z zabójstwem Kennedyego?