Logo
...::Strona Główna::...

Strona Główna

Biografia

Twórczość

Teksty

Wywiady

Galeria

Fan Club

Forum

Kontakt

Linki
blood line

Witam na NIEOFICJALNEJ stronie poświęconej Maciejowi Zembatemu. Znajdziecie tu czarny humor w najlepszym wydaniu.


Stronę tworzę JA - a numer mój 666.
Maciej Zembaty stronę pobłogosławił.


z666


Newsy:

27.06.2011 Maciej Zembaty nie żyje

Nie sądziłem, że po półtora roku przyjdzie mi napisać właśnie taką wiadomość. Niemniej stało się, co się stać musiało - muzyk nie da już więcej ani jedengo koncertu. Przynajmniej tu na Ziemi. 27 czerwca 2011 roku, w wieku 67 lat Maciej Zembaty zmarł w szpitalu z powodu zatrzymania akcji serca. Ale przecież pamięć o nim zawarta w jego licznych utworach, tlumaczeniach i rolach przetrwa, dzięki nam, jego słuchaczom. Niech spoczywa w pokoju!

poszepszynscy.wikia.com

Zygfryd666


31.01.2010 Bez tytułu


Przez te prawie już 2 lata, od kiedy byłem tu po raz ostatni, wiele się wydarzyło. A to wydanie płyty (!), a to koncerty, koncerty i jeszcze raz spotkania z fanami. Niemniej po szczegóły jak zwykle zapraszam na forum. Tam zawsze dzieję się coś dziwnego, ciekawego, zaskakującego, prze-ra-ża-ją-ce-go i nie tylko. Klikacie jednak w ten link na własną odpowiedzialność. Zwichrowanie psychiki murowane.

poszepszynscy.info/forum

z666


10.02.2008 Nowa wiki-Encyklopedia!

Ruszyła nowa wiki-Encyklopedia Poszepszyńskich! Zapraszam do przeglądania jej zasobów i zgłębiania wiedzy o Rodzinie Poszepszyńskich.

poszepszynscy.wikia.com

P.S. Każdy może zostawić tam swój kamyczek - szegóły na forum.

z666


06.01.2008 Przerażająca tfurczość forum

Przerażająca tfurczość naszego forum zaowocowała wydaniem pierwszej e-książki, którą można pobrać z naszej strony:

Dzieła zebrane fanklubu.pdf

P.S. Nie odpowiadamy za skutki uboczne lektury. ;)

z666


26.10.2007 Koncert + 3 zapowiedzi wydawnicze!

20 października, w Warszawskiej restauracji "Żywiciel" na Placu Inwalidów, odbył się ekskluzywny i elitarny koncert Macieja Zembatego. Bilety (numerowane!) można było uzyskać jedynie drogą licytacji. Każdy uczestnik koncertu otrzyma później płytkę z jego zapisem. Była tam i nasza nieoceniona wysłanniczka, dzięki której mogę przekazać wiele "njusów" z "pierwszej ręki", czyli od Samego Macieja Z.

Zapowiedź pierwsza: 18 listopada (niedziela) o 10:00 w radiu TOK FM zerowy odcinek nowego-starego słuchowiska "Przygody wuja Alberta". Powtórki w czwartki. Poza tym, odcinki będą dołączane do Gazety Wyborczej.

Zapowiedź druga: Po świętach bożonarodzeniowych ujży światło dzienne płyta z zapisem ostatniego koncertu. Sprzedaż wysyłkowa, przez internet.

Zapowiedź trzecia: Wydanie zupełnie nowej studyjnej płyty planowane jest na grudzień. Jej tytuł będzie brzmieć "Najstarszy zawód świata".

Więcej szczegółów jak zwykle na Forum w "Aktualnościach".

Zdjęcia z koncertu w GALERII.

z666


08.10.2007 Koncert

Warszawa, 7 października. W ramach 8 Wolskiej Jesieni Muzycznej w Ośrodku Kultury im. S. Żeromskiego przy ul. Obozowej o godzinie 18:00 odbył się koncert Maćka Zembatego i Eli Dębskiej. Mieliśmy tam oczywiździe swojego "szpiega". Obszerna relacja z tego wyśmienitego wydarzenia na FORUM, natomiast zdjęcia do obejrzenia w GALERII. Zapraszam!

z666


Stryczek
m@il to author