Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan.
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Co robić, co robić, przecież nie utnę tylko z tego powodu, że mi się do spłuczki nie mieści?