Z braku dżemu polecamy towot o smaku smaru z firmy Towotex.
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
A będzie jeszcze Jaga, to sie dopiero powinno koledze spodobać...
No raczej nie o drużynę nogokopaczy z Podlasia? Chociaż, wszystkiego się można spodziewać...