Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
I jak tu iść po betki?https://www.o2.pl/informacje/zdjecie-jest-autentyczne-taki-widok-na-podlasiu-7166852129688192a
Working like an Alvin
Cytat: Bluesmanniak w 13 Czerwca 2025, 15:36:10Working like an AlvinA dlaczego pies miały potrzebować wolne po przepracowaniu roku?
A co to "sleeping like a log..."? To pewnie coś marynarskiego
Fasiola pytać.A logbook to ja mam w każdym keszu.