Pirotechniczne odśnieżarki "Katiusza 2026" oferujemy na bieżąco - https://katiusza.pl
0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.
W Wielki Piątek jajecznica?
Po wraczach chodzić to każden jeden by chciał a robić nie ma komu.
Cytat: Fasiol w 18 Kwietnia 2025, 10:54:11Po wraczach chodzić to każden jeden by chciał a robić nie ma komu. Obawiam się, że w moim przypadku jedno nie przeszkadza drugiemu, niestety, najprawdopodobniej.