Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
No dobra, niech wam będzie. Trzy dni przerwy od Hurghady.
Zaraz Fasiola obudzicie i się zacznie, że za zimno i żeby coś mu oddawać.