Nieoficjalna strona Macieja Zembatego już nie w budowie zaprasza! https://zembaty.poszepszynscy.info - nowy adres! Za to treść stara.Nie ma powodu do niepokoju...
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gazeta Wyborcza przyznała się do błędu.- Nie może być tak, że będziemy krytykować tylko rząd - wydukał naczelny - nie można być tak jednostronnym. Od dziś krytykować będziemy opozycję, a rządowi damy mandat zaufania. Dwa lata nieustannej krytyki wystarczy.
Hańba, hańba i jeszcze raz chańba!