Rodzina Poszepszyńskich - fanklub im. Kaprala Jedziniaka
Przerażająca Tfurczość Własna => Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja => Wątek zaczęty przez: Stefan w 08 Listopada 2008, 12:11:53
-
W świetle najnowszych badań prof. dr. hab. Jana Józefa Marię Krzaczek z Uniwersytetu w Prokocimiu, w kodzie DNA Andrzeja Gołoty odkryto sekwencję genów typową dla czarnoskórych obywateli USA.
- Długo nie mogłem w to uwierzyć - mówi profesor Krzaczek - dlatego badania powtarzaliśmy 66 razy. Za każdym razem wynik wychodził co prawda inny, ale genotyp powtarzał się z regularnością kolei warszawsko-wiedeńskich - powiedział pochodzący z Galicji naukowiec.
Tłumaczy to wszystkie porażki i całość zachowań Andrzeja Gołoty, a w świetle powyższych faktów ostatnia porażka boksera boli jakby trochę mniej. W końcu była to wewnętrzna sprawa czarnych.
Porażka ta cieszy zaś ministrów, ponieważ okazało się, że rząd JE premiera Tuska jest twardszy niż najtwardszy bokser świata.
Co cieszy i nas, bo nic tak nie cieszy jak rządy silnej i sprawiedliwej ręki.
-
Co cieszy i nas, bo nic tak nie cieszy jak rządy silnej i sprawiedliwej ręki.
Zwłaszcza, jak ta silna i sprawiedliwa ręka jest czarna, a dotego jest w długich białych rękawiczkach.