Autor Wątek: wątek bardzo edukacyjny  (Przeczytany 60499 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21233
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1515 dnia: 13 Grudnia 2023, 20:09:05 »
Takie zmiany w edukacji a tu nic?!


Jak nic? Mela ma jubel na mieście z tej okazji.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1516 dnia: 14 Grudnia 2023, 02:15:13 »
Nie z tej, na szczęście.

Nic, normalnie czekamy, czy jednak trend dotychczasowy będzie zachowany. Do tej pory każdy następny był gorszy. Teraz może być trudno, ale nie jest to niemożliwe.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1517 dnia: 14 Grudnia 2023, 07:56:09 »
No coś ty - pani Basia nie może być gorsza od tego garnka!?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1518 dnia: 14 Grudnia 2023, 08:11:42 »
Ja bym nie był taki pewny, ale zobaczymy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1519 dnia: 14 Grudnia 2023, 10:51:41 »
No właśnie ja już tyle zmian na tym stołku widziałam, że się wstrzymam z oceną do czasu pierwszych konkretów.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1520 dnia: 14 Grudnia 2023, 16:31:45 »
Na razie sprawdziłam sobie referencje wypączkowanego właśnie nowego Ministra Nauki:

Pracował w różnych instytucjach turystycznych, m.in. jako dyrektor oddziału w fundacji „Almatur” i Centralnym Ośrodku Informacji Turystycznej, a także jako dyrektor generalny Regionalnej Agencji Promocji Turystyki. Był prezesem zarządu Energetyki Szczecińskiej, członkiem zarządu spółki akcyjnej Enea, a także dyrektorem oddziału przedsiębiorstwa ENEA Operator.

Zaangażował się w działalność polityczną w ramach Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Objął funkcję przewodniczącego jego zachodniopomorskich struktur, a w 2016 wiceprzewodniczącego krajowego partii. Od 1994 do 2002 zasiadał w radzie miejskiej Szczecina. W latach 1998–2001 sprawował funkcję wiceprezydenta miasta, odpowiedzialnego za kwestie rozwoju gospodarczego miasta i gospodarki terenami. W związku z pełnieniem tego urzędu, zostały mu (wraz z pozostałymi członkami zarządu miasta) przedstawione zarzuty niedopełnienia obowiązków i narażenia miasta na znaczne straty materialne z powodu zerwania umowy z firmą mającą wybudować w Szczecinie hipermarket.



No, jak dla mnie wystarczy.


Nie, serio, z kariery akademickiej, to pan jakieś studia skończył, bodajże na elektryka.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1521 dnia: 14 Grudnia 2023, 16:34:16 »
A tak, już gdzieś o tym pisano, jakich kwalifikacji mu to przydaje. Po czynach go poznamy, a zwłaszcza Ali.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1522 dnia: 14 Grudnia 2023, 18:53:24 »
Nasza bździunia z zawodu jest aktywistką. Na razie zmianę widzę jedynie w azymucie ideologicznym, z prawo-kościelno-narodowego na lewo-tęczowo-inkluzywny.
Jakoś zamiana warchoła na pierdzącą brokatem jednoroginię jakoś nie wydaje mi się tym, czego szkoła akurat teraz potrzebuje najbardziej.
Na razie po pierwszym wystąpieniu widzę, że to kolejna, co nie wie, jak rok szkolny działa i wygląda.


Dlaczego nie można tego stanowiska obsadzić kimś po studiach z zarządzania oświatą? Albo kogoś z doświadczeniem w tej dziedzinie? Albo nawet i aktywistę, ale oświatowego?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1523 dnia: 14 Grudnia 2023, 18:57:40 »
Albo kaowca?

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1524 dnia: 14 Grudnia 2023, 19:31:23 »
No choćby. I oświatowy i kulturalny...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1525 dnia: 14 Grudnia 2023, 20:12:20 »
A tak, już gdzieś o tym pisano, jakich kwalifikacji mu to przydaje. Po czynach go poznamy, a zwłaszcza Ali.

Już gorzej - chyba - być nie może. Z jednej strony reforma Gowina próbowała coś zmienić w skostniałym środowisku, z drugiej strony Czarnek mnóstwo rozregulował. Może elektryk to wyreguluje. Mógłby jednak mieć chociaż niewielkie pojęcie na temat specyfiki szkolnictwa wyższego i pracy naukowej. Na razie pozostaje gowinowa koncepcja zrobienia z uczelni korporacji. A tak się nie da...
Ładu korporacyjnego tutaj nie da się zaimplementować - tu nie ma ludzi normalnych...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1526 dnia: 14 Grudnia 2023, 20:26:50 »
Nasza bździunia z zawodu jest aktywistką. Na razie zmianę widzę jedynie w azymucie ideologicznym, z prawo-kościelno-narodowego na lewo-tęczowo-inkluzywny.
Jakoś zamiana warchoła na pierdzącą brokatem jednoroginię jakoś nie wydaje mi się tym, czego szkoła akurat teraz potrzebuje najbardziej.
Na razie po pierwszym wystąpieniu widzę, że to kolejna, co nie wie, jak rok szkolny działa i wygląda.


Dlaczego nie można tego stanowiska obsadzić kimś po studiach z zarządzania oświatą? Albo kogoś z doświadczeniem w tej dziedzinie? Albo nawet i aktywistę, ale oświatowego?


Mela znakomita recenzja, mi także otwiera się nóż w kieszeni, jak widzę kolejne ideolo, zresztą moim zdaniem jeszcze gorsze. Skutki koalicji,  ale może poza ideologią będzie dobrym organizatorem?
« Ostatnia zmiana: 14 Grudnia 2023, 22:39:54 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3849
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1527 dnia: 14 Grudnia 2023, 21:21:14 »
Ładu korporacyjnego tutaj nie da się zaimplementować - tu nie ma ludzi normalnych...

To się doskonale składa bo wszak i w mojej luterskiej korporacji takich niewiele a... jakoś się kręci!
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1528 dnia: 14 Grudnia 2023, 22:05:34 »
A jeeeednak się kręci!





ale może poza ideologią będzie dobrym organizatorem?

Po jej pierwszym wystąpieniu już widzę, że nie będzie. Jak mówiłam, nie wie jak działa rok szkolny.
Oraz ma zapędy aby ręcznie sterować rzeczami, które powinny być w gestii nauczyciela, czyli procesem dydaktycznym i organizowaniem sobie czasu pracy pozatablicowej. Oczywiście w dobrej wierze.
Tak jak w dobrej wierze zapewne jest zalecanie mocno zestresowanym i przepracowanym ludziom, żeby się zrelaksowali i zadbali o siebie. Już koniecznie teraz w tej chwili wszystko rzucamy, egzaminy próbne, oceny semestralne, klasyfikację i takie tam, i idziemy się relaksować. I koniecznie potrzebujemy jakiegoś kursu technik relaksacyjnych, najlepiej kilkugodzinnego, w piątek po lekcjach...
« Ostatnia zmiana: 14 Grudnia 2023, 22:12:49 wysłana przez Bruxa »
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: wątek bardzo edukacyjny
« Odpowiedź #1529 dnia: 14 Grudnia 2023, 22:41:55 »
Od lewicowej aktywistki nie spodziewałbym się pozostawienia Wam za dużej "gestii".
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.