Autor Wątek: Straszna wieść!!!  (Przeczytany 735060 razy)

0 użytkowników i 33 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3120 dnia: 27 Lipca 2013, 23:34:56 »
No i odszedł mój uszaty przyjaciel... Mam tak paskudny humor, że mimo zakazu lekarza* odpalam Perłę za Perłą...
* wyrazy współczucia z powodu zakazu przyjmuję 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21233
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3121 dnia: 28 Lipca 2013, 08:08:32 »
Mojego avatara nie ma już 2,5 roku a jak bym umiał to też bym perły odpalał.
Wyrazy.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3122 dnia: 28 Lipca 2013, 08:21:04 »
Też wiem coś na ten temat, łączę się...
A jak się Stefan obudzi, to wszyscy sobie grzecznie odpalimy, co tam ma kto pod ręką.
Furda zakazy, taki odpał jest czasami wręcz wskazany dla zdrowia.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3123 dnia: 28 Lipca 2013, 08:27:14 »
Kurwa mać, ja od roku nie mogę się przyzwyczaić. Ali, szkoda zdrowia. Przejdź na whisky.
BTW,  Stefan śpi, a pisze (jest napisane) bot.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3124 dnia: 28 Lipca 2013, 22:15:44 »
Mój uszak odszedł w 2006r. I tak ma (musi) być. W Twojej sprawie coś jednak przeczuwałem, bo bez powodu (Jaga wygrała ze Śląskiem na wyjeździe) piłem ze szwagrem piwo za piwem. Fakt, że był to żubr, a  nie perła chyba nie umniejsza naszego szacunku? %01%
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3125 dnia: 28 Lipca 2013, 22:28:13 »
Żeby to jeszcze bez mojej winy to miałbym spokojniejsze sumienie. W pewnym momencie jednak musiałem podjąć decyzję: ratować czy uśpić. I wyszło na to, że zafundowałem zwierzakowi kilka dni niepotrzebnego cierpienia. Co prawda przy namowie zaufanego i dobrego weta, ale jednak to była moja decyzja.
A wszystko zaczęło się kilka dni temu. Zabraliśmy nasze króliczki - dwie samiczki - na działkę na świeże powietrze coby sobie pohasały i trawki poskubały. Nie lubią się, więc bezpiecznie w dwa przeciwne narożniki. W końcu jednak się spotkały. Krótkie spięcie. Młodsza Tosia kopie starszą Misię w tylką nogę. Rozchodzą się. Niby wszystko ok. Tyle, że Misia zaszywa się w jednym miejscu i mało od tej pory się rusza. Przestaje też jeść. Nasz wet na urlopie. W zastępstwie młody adept sztuki. Diagnoza - złamanie tylnej nogi. Rtg. Kość udowa strzaskana na 8 kawałków. Szukamy kogoś kto podjąłby się zestawienia kości. Nic z tego. Mikrochirurgia+kilka zabiegów. Zbyt ryzykowne i trudne. Poza tym takie zabiegi u kotów podobno też na długo się nie zdają. Kość rozpada się i tak trzeba amputować. Wraca nasz wet. Radzi amputować. Tylko tak można uratować życie królikowi, bo noga sama się nie zrośnie. Inaczej trzeba uśpić. Decydujemy się na amputację. Asystuję jak zwykle doktorowi więc widzę, że wszystko przebiega ok. Pierwsza doba po zabiegu: Misia pije, zaczyna jeść, trochę się rusza. Podaję środki przeciwbólowe itp. Druga doba - przychodzi kryzys. Przestaje pić, zaczyna lać się na rękach, bicie serca słabo słyszalne. Jadę do weta. Po drodze Misia umiera...
W zasadzie miała do nas przyjść tylko na chwilę. Została 6 lat. Wzięliśmy ją bo była w strasznie złym stanie. Ktoś wyrzucił ją w Toruniu na Bulwarze Filadelfijskim. Była wygłodzona, wycieńczona i chora. Zaopiekowaliśmy się nią na prośbę znajomej Pani ze Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Doprowalidziśmy do ładu, wyleczyliśmy. Przyzwyczaiła się do nas... i została. Była niesamowicie łagodna i uwielbiała pieszczoty i zabawy. Później, gdy pojawiły się nasze maluchy, to właśnie z nią uczyli się szanować zwierzęta - była bardzo wyrozumiała.
A teraz jej nie ma...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3126 dnia: 28 Lipca 2013, 22:33:40 »
Ja tak sobie myślę, że dłużej i częściej będziesz wspominał te fajne sześć lat niż te ostatnie parę dni.
I tego ci życzę.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3127 dnia: 29 Lipca 2013, 06:50:09 »
A ja nie mogę tego czytać!
Ale dopadnę kiedyś tego mordercę kotów!
I zleceniodawczynię!!!
Minął rok, a ja dalej nie mogę się otrząsnąć.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3128 dnia: 29 Lipca 2013, 10:25:25 »
Kto by pomyślał, że takie niebezpieczeństwa czyhaja na króliki?
Opis Alego jest tak wzruszający, że aż mi wstyd, co robiliśmy z królikami, które hodowalismy z bratem. 0>[
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3129 dnia: 29 Lipca 2013, 10:52:30 »
Ale ta Tosia to musi mieć strasznego kopa!? Strach do takiej podchodzić...

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21233
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3130 dnia: 29 Lipca 2013, 12:55:00 »
.......
A teraz jej nie ma...

Z moim Juniorem (to ten z avatara) gadam codziennie.Spoczywa sobie pod świerkami na podwórku, a od czasu do czasu mi śni łobuz.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3131 dnia: 29 Lipca 2013, 13:32:49 »
Już jakoś ochłonąłem. Niezaprzeczalna w tym zasługa Perły. Niestety ze względów wiadomych Stefanowi nie mogę Go posłuchać i przerzucić się na whiski.
Gorzej miałem kiedy wet zabił nam pierwszego króla... Ale i tak jest pusto... Futrzak nie kręci się koło nóg... Nie ma drapania za uszkiem... Eeeech...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3132 dnia: 29 Lipca 2013, 15:00:28 »
Nie ma drapania za uszkiem... Eeeech...
Lepiej nie idź w tę stronę. I kup sobie kota lub psa. Dopiero wtedy będzie rozpacz...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3133 dnia: 29 Lipca 2013, 17:07:59 »
@Ali Moze to i lepiej, jak ja w zeszłym roku żal leczylem whisky przez tydzień, to co poniektorzy (hello Tony), żal mają do dzisiaj....
@Cezarian Klina klinem? Sam wiesz, ze to nie tak działa...

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #3134 dnia: 30 Lipca 2013, 00:20:47 »
Kto w czasach Tusk może pozwolić sobie na picie whisky (nie wspomnie o cygarach), ten jeszcze będzie osądzony. O tak. A jak!
nie graj ze mną...