Inne utwory satyryczne > Inne

The best of Twatuba

<< < (85/86) > >>

Cezarian:
Aż mi strach się domyślać,  jakie kapcie oglądam w trybie prywatnym...

Cezarian:
Czy dobrze, widzę, czy w końcu Sąsiadom wszystko się udało? Ale jak ma się taką motywację...

//www.youtube.com/watch?v=IJ5KQy5OzcM

Fasiol:
Tony ma duże podwórko, może by wybudował takie cóś?

Cezarian:
Dojechać dojedziemy, ale nie będzie jak wracać, chyba że samochodem elektrycznym?

Bruxa:
Autonomicznym!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej