Kategoria ogólna > Aktualności

Dobre wieści !!!

<< < (2100/2373) > >>

Bruxa:
Możecie pytać, nie wiem, nie patrzyłam, boję się, że będą kasować za samo patrzenie.
Truskawki na razie wystarczająco pyszne.
I nie zapominajmy o szparagach.

Cezarian:
Szparagi tak, a z truskawkami....

Fasiol:
A czy ktoś lubi tak jak ja zupę truskawkową? Tylko broń Boże z makaronem! Kluseczki z mąki muszą być.

Bruxa:
Mmm, smak dzieciństwa...

Z najciekawszych wynalazków jakie jadłam z udziałem truskawek to były te z czarnym, świeżo mielonym pieprzem. I to działa! Tylko podstawowym warunkiem jest żeby pieprz był tak świeży i aromatyczny, żeby (cytuję przepis) kojarzył się z egzotycznymi podróżami, a nie schabowym ze stołówki  S:)

A zupa z wiśni i pierogi z wiśniami też pycha. Tylko kogo na takie rzeczy stać?

Bluesmanniak:
Dzisiaj... piątek? ;)
Fasiol wie, że piątki są ekstra ale czy wie dlaczego? Warto sprawdzić:

//www.youtube.com/watch?v=qwdqCprl2L4
Od paru miesięcy Agnieszka i Raf umilają nam śniadania i podwieczorki, szczególnie niedzielne śniadania - taka tradycja z dawnych czasów ;) Ostatnio padło nam kultową pieśń "Friday I'm In Love" i wreszcie wiemy dokładnie o co tu chodzi!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej