Kategoria ogólna > Aktualności

Forumowo na sportowo

(1/3056) > >>

Cezarian:
Wątki sportowe przewijają się przez nasze forum bez ładu i składu, więc pomślałem sobie, że powinny mieć jeszcze jedno miejsce. W końcu wszyscy wiemy, że, czy to się nam podoba, czy nie, sport odgrywa dużą rolę w naszej rodzinie zastępczej i jest idealnym tematem zastępczym dla rozmów o rzeczywistych problemach.
Można więc będzie tu pisać niepoważnie o rzeczywistych wydarzeniach sportowych i poważnie o zmyślonych. Przykłady?

Kolejny wyścig F1 w Singapurze będzie, jak donióśł organizator, pierwszym etapem górskim. Zawodnicy mają do zdobtcia 5 premii górskich, w tym 2 II kategorii. Zwycięzca największej ilości premii otrzyma odpowiednią premię punktową i finansową sponsorowaną przez producenta przerzutek rowerowych Shimano oraz zielony kask najlepszego górala. W planach jest także wprowadzenie sztafety, która niewątpliwie uatrakcyjni zawody F1.

W meczu Ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Polonią Bytom, a Wisłą Kraków doszło do niecodziennego zdarzenia. Zespół Wisły od 10 minuty przegrywał jeden zero i dopiero po bramce zdobytej w doliczonym czasie gry udało się jej wygrać 1-0. Zapytany o ten szkoujacy wynik trener Wisły stwierdził, że jego zespół, to naprawdę klsaowa drużyna i potrafi wyjść z każdej opresji.

Międzynarodowa Federacja Lekkiej Atletyki zamierza zmodyfikować przepisy w rzucie vel pchnięciu kulą. Obecnie kulę będzie się toczyć. Pozwoli to na oszczędności na stadionie, gdyż tocząca się po trawie kula wymaga mniejszego boiska. Jeżeli próby będą przebiegały pomyślnie, w dalszej kolejności na toczenie zmienione zostaną zasady rzutu (pchnięciu) oszczepem, dyskiem i młotem. Niewykuczone, że także skoku o tyczce kobiet.

Bluesmanniak:

--- Cytat: Cezarian w 23 Września 2009, 10:16:28 ---Można więc będzie tu pisać niepoważnie o rzeczywistych wydarzeniach sportowych i poważnie o zmyślonych. Przykłady?
Międzynarodowa Federacja Lekkiej Atletyki zamierza zmodyfikować przepisy w rzucie kulą. Obecnie kulę będzie się toczyć.

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem, czy to ma byc niepoważnie o rzeczywistych czy poważnie o zmyślonych, ale ignorancji nie ścierpię - kulą się pcha! Rzucać to se mogą dryblasy do kosza ;D
To mówiłem ja, redaktor Żurawinek, tropiciel sportowych nowinek  8)

Cezarian:
Racja! Choć jest to duże pchnięcie dla człowieka, a mały rzut dla ludzkosci, poprawiam...
Jednocześnie składam Fasiolowi zyczenia szybkiego powrotu dysku do macierzy...stego położenia.
Bo wiedzcie ludkowie,
Że sport to zdrowie.

Fasiol:

--- Cytat: Cezarian w 23 Września 2009, 11:07:50 ---Jednocześnie składam Fasiolowi zyczenia szybkiego powrotu dysku do macierzy...stego położenia.

--- Koniec cytatu ---

Dysko coraz bliżej macierzy (tacierzy).Seria niebolesnych zastrzyków nie od wścieklizny pomaga.

Stefan:

--- Cytat: Bluesmanniak w 23 Września 2009, 10:51:40 ---
--- Cytat: Cezarian w 23 Września 2009, 10:16:28 ---Można więc będzie tu pisać niepoważnie o rzeczywistych wydarzeniach sportowych i poważnie o zmyślonych. Przykłady?
Międzynarodowa Federacja Lekkiej Atletyki zamierza zmodyfikować przepisy w rzucie kulą. Obecnie kulę będzie się toczyć.

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem, czy to ma byc niepoważnie o rzeczywistych czy poważnie o zmyślonych, ale ignorancji nie ścierpię - kulą się pcha! Rzucać to se mogą dryblasy do kosza ;D
To mówiłem ja, redaktor Żurawinek, tropiciel sportowych nowinek  8)

--- Koniec cytatu ---
Bravou Yasiu, choć dlaczemu nie można pchnąć oszczepem?
A nie można, przepisy IAAF zabraniają.
Ale mniejsza o większość.
Proponuje dział uzupełnić o przepiękne wyrażenia, która nasi sprawozdawcy sportowi popełniają w emocji...
Np:
Szewińska jest nieświeża w kroku
Jedzie Szozda, cudowne dziecko dwóch pedałów
Jeszcze dwa pchnięcia i Włoszka dojdzie...

Co ja tak dziś dwuznacznie, fuj...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej