Kategoria ogólna > Aktualności

Problemowy wątek I-szo komunijny.

(1/27) > >>

Cezarian:
Maj zbliża się do końca i w związku z tym kończą się I-sze komunie. Jako, że ponownie aktywnie uczestniczyłem w tych uroczystościach (rodzina), naszła mnie smutna konstatacja. Otóż, po prowadzonej od wielu lat wnikliwych obserwacjach zarówno samej uroczystości, jak i  przyjęć, które po niej następują, dochodzę do wniosku, że najpardopodobniej zachowuję się w ich trakcie niestosowanie.
Niestosowanie dlatego, że byłem już chyba z kilkanaście razy na I-szej komunii, a NIKT nie zaprosił mnie na uroczystości (że o przyjęciu nie wspomnę) II-go i następno komunijne.
Szukam luk i niestosowaności w swoim zachowaniu i ich nie dostrzegam, co jeszcze o niczym nie świadczy... Jednak z krótkiego wywiadu przeprowadzonego wśród znajomych wynika, że oni mają podobne problemy - nie są zapraszani na przyjęcie II-go komunijne, że o kolejnych nie wspomnę. Czyżbym był morowy?

Jak sobie z tym problemem radzą inni forumowicze? Galicja jest nieco uprzywilejowana, bo wiadomo, oszczędności są tak duże, że czasem i na chrzest nie wystarcza, ale reszta kraju?

Stefan:
Miałem zabrać głos i poprzeć Cezariana, ale po tym bezpardonowym, wszetcznym  i nazwiskowym ataku na Galicję nie zamierzam dyskutować z chłystkiem z Podlasia.
U nasz rodzinę zaprasza się nie tylko na I, ale także na XVII i XXIII komunię.
Ot. co!
 Żurbu, żurbu wystaw rogi....

Fasiol:

--- Cytat: Stefan w 25 Maja 2009, 17:32:44 ---U nasz rodzinę zaprasza się nie tylko na I, ale także na XVII i XXIII komunię.

--- Koniec cytatu ---

To trzeba uważnie liczyć,bo podobno po XXV komunii można się stać komunistą S:)

Cezarian:

--- Cytat: Fasiol w 25 Maja 2009, 19:38:43 ---
--- Cytat: Stefan w 25 Maja 2009, 17:32:44 ---U nasz rodzinę zaprasza się nie tylko na I, ale także na XVII i XXIII komunię.

--- Koniec cytatu ---

To trzeba uważnie liczyć,bo podobno po XXV komunii można się stać komunistą S:)

--- Koniec cytatu ---
XXV komunia, to chyba już palyoffy?

Fasiol:

--- Cytat: Cezarian w 25 Maja 2009, 22:47:02 ---XXV komunia, to chyba już palyoffy?

--- Koniec cytatu ---

Dogrywka to na pewno,ciekawe czy obowiązuje zasada złotej bramki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej