Inne utwory satyryczne > Rycerze

Pogubienie chronologiczne

(1/5) > >>

Psiakostka:
Mam nieodparte wrażenie, iż nasza lista "rycerzy" jest niechronologiczna.

Wyobraźcie sobie, że w Mandżurii pomylił ktoś sygnał natarcia z identycznym sygnałem do odwrotu. Przydałoby się ją jakoś skorygować

Baader:

--- Cytat: Psiakostka w 01 Maja 2007, 08:42:11 ---Mam nieodparte wrażenie, iż nasza lista "rycerzy" jest niechronologiczna.

Wyobraźcie sobie, że w Mandżurii pomylił ktoś sygnał natarcia z identycznym sygnałem do odwrotu. Przydałoby się ją jakoś skorygować

--- Koniec cytatu ---

Ciężko będzie, "Rycerze" w mniejszym stopniu niż "R.P." się zazębiają czyli w kolejnych odcinkach wspominane są wątki z poprzednich. Skądinąd pamiętam, że na samym początku mojego słuchania PzR też emitowano poszczególne epizody "jak leci" - w środku "Podopu" pojawiły się odcinki z zajawką po motywie początkowym: "Andrzej Waligórski. Rycerze. Pierwsze odcinki epopei". Pewnie "się wzięło" z półki i puściło na antenę.

andrzej74:
A jednak mimo wszystko troszkę te odcinki się zazębiają, może udałoby się wyciągnąc jakiś subwencję z UE na cel naukowego, wielogodzinnego przesłuchania serii i wyłuskania "zdarzeń zazębiających", które w konsekwencji pozwolą uporządkować strukturę ble, ble, ble...
O kasę idzie...

666:
Odcinki są "jakoś" poukładane i mi pasuje to, co można znaleźć na Kota 7.

Cezarian:
Przypominam, że mamy dwie wersje opisu odcinków. Moją - bez podziału chronologicznego i Kibelka, który właśnie na taki podział się zdobył.
Jeśłi chodzi o mnie, to uznałem, podobnie jak część moich przedmówców, że nie ma sensu ślęczenie nad układem chronologicznym, bo odcinki stanowią w ogromnej większości jednostkowe całości.
Jeśli chodzi o Kibelka, to pozostaję w nieustannym zamurowaniu na widok pracy, którą włożył w listę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej