Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

Mao Tsetung a Mistrzostwa Europy w RP

<< < (2/10) > >>

666:
Rustig - popieram Cię i także się niezmiernie cieszę!!! Wrocław na pewno podoła, a kawał dobrej piłki w końcu zobaczę!!! ;) Ale jak ktoś nie lubi piłki nożnej to jego sprawa - tylko po co dorabiać do tego jakieś teorie?

P.S. Pisze się "Mao Zedong" ...!

Bruxa:
Nie zrozumiałeś mnie, Zygfryd - sęk w tym, że ja lubię piłkę nożną...

A co do pisowni, to jesteś, jakby to powiedział Stefan, w mylnym błędzie.

                              毛澤東

 ;D

Cezarian:
Piłka nożna tak. Cieszę się, że uczestnicy i - O dobrozo! - uczestniczki tego forum przepadaję za piłką kopaną. Skorzystamy wszyscy, nawet Galicja. Najmniej pewnie podlaskie i zachodniopomorskie, bo tam ani stadiony, ani hotele i drogi potrzebne nie będą. Najwięcej, co oczywiste, skorzysta  rzeczona już Włoszczowa. Myślę, że tam powstanie, choćby ze względu na najlepszą komunikację, centrum obsługi prasowej mistrzostw. A ponieważ mistrzostwa będą we Lwowi, to Wrocław skorzysta podwójnie. Szkoda tylko, że do tego czasu Zygfryd już zdąży wyjechac do Irlandii...
A Baader się nie denerwuj. W 2012 nie będzie już piłkarzy urodzonych przed 1970 rokiem i nie będą musieli składać oświadczeń lustracyjnych.  ::)

666:

--- Cytat: Bruxa w 18 Kwietnia 2007, 20:38:35 ---A co do pisowni, to jesteś, jakby to powiedział Stefan, w mylnym błędzie.

                              毛澤東

 ;D

--- Koniec cytatu ---

:D ha ha - yyyy...no to mnie zagięłaś teraz :D :D :D

Stefan:
Kurcze najbliżej będę miał do Lwowa :(
Edit do DeLoeve
Mam małą czerwoną książeczkę.
Jest faktycznie mała i faktycznie czerwona.
Jak chcesz moge ci pożyczyć, ale masz oddać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej