Autor Wątek: ZAK  (Przeczytany 12582 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zwłok pedadoga

  • Gość
Odp: ZAK
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Lutego 2009, 20:56:53 »
Ja wiem, co chciałem napisać, tylko się nie mogę skupić, gdyż przed zakiem byłem przesłuchiwany przy pomocy policyjnej, niekonserwowanej maszyny do pisania, a na dobiegniecie z dworca do domu, spakowanie się i dobiegnięcie na dworzec miałem 16min i dlatego wziąłem gofrownicę zamiast butów...

zwłok pedadoga

  • Gość
Odp: ZAK
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Lutego 2009, 21:17:09 »
Piątek:

"Comedy Company" czyli po angielsku, pod dowództwem Ukraińca. Generalnie - Don't boat yourself.
W wyniku awarii większość zapisu audio niedostępna...


"Inny" - Nowonarodzony kabaret Mateusza Frąca, dyrektora festiwalu. Głupio byłoby, gdyby startował na ZAKu, dlatego startuje w eliminacjach do PAKi. Momentami za ostro, bez wymagań.
Jak było? -No wiesz, nie spodziwewałem się...


Połowa (jednoosobowa) kabaretu "Obiło się o uszy" oraz bard pełną gębą zgarnięty z ulicy do akompaniamentu, w czasie gdy... maestro grał na klawiaturze "Gadu-gadu nocą". Świetny utwór, fajne pomysły na to, co można jeszcze nowego (wbrew pozorom) zrobić z gitarą i przy gitarze :)

zwłok pedadoga

  • Gość
Odp: ZAK
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lutego 2009, 21:46:08 »
Sobota:


Nagrody rewanżują się na parapecie...


Agata: Ten tu ciągle przyłazi i pozdrawia nas od jakiegoś Stefana...
Qlpa: Ja Cię błagam, ja naprawdę nie pamiętam żadnego Stefana!
W niedzielę rano Qlpa jeszcze bardziej nie pamiętał Stefana i nie tylko...


-To jest napad!
-Bank to następne drzwi, to Ty, Michał?

I ledwo wybiła 17:00, a pojawiła się przemoc na scenie. S:)
Kabaret "Klakier". Moim zdaniem spójnie ale średnio, zdaniem jury: wyróznienie w postaci skrzynki gruszek za oryginalny pomysł na program, sprawną i śmieszną jego realizację.


-gdzie znajduje się trąbka Eustachiusza?
-w uchuu, w uchuu
-a z czego robi się poduszki?
-z puchuu, z puchuu

Czyli kabaret PUK i wyjątkowo mniej przemocy, za to: Grand Prix za całokształt, śmiechotwórstwo i wysoki poziom artystyczny, indywidualną nagrodę dla Tomka Biskupa za wykreowanie pięciu, skrajnie róznych i śmiesznych kreacji kabaretowych i nagroda publiczności (grucha)


Kabaret "Czołówka Piekła" czyli... miałem dyżur w szatni...
A od jury: uznaniowa nagroda za pomysł i wkład naukowy w prezentacji Power Point.


Jury knuje (Lech Mackiewicz, Tomek Jachimek, Mateusz Frąc)


Po przerwie znów przemoc... czyli kabaret "Nołnejm"


Mała awaria pozwoliła na promocję kabaretu radiowego...
Nagrodę Dziennikarzy "za wydarzenie festiwalowe" - Pietrucha 2009 - dostał kabaret Noł Nejm za "spontaniczny, antymedialny manifest w postaci zadymienia sceny oraz publiczności, co wykluczało oglądanie kabaretu, a zmusiło publikę do wsłuchania się w tekst". oraz uznaniowa nagroda za zgrabne przeniesienie amerykańskich zwyczajów na polski grunt w skeczu "Cukierek albo psikus" od Tomka Jachimka


Co można wynieść z pracy. Ci panowie fakrycznie musieli słuchać radia i instruktaży Grzegorza P.


I znów krew czyli stado Umtata...


James Bond i... mama Jamesa Bonda


Groźby pomogły:
Wyróżnienie w postaci skrzynki jabłek dla kabaretu Stado Umtata za śmieszną i konsekwentną spójność stylistyczną, Nagroda za nalepszy skecz - Ogryzek 2009 - dla kabaretu Stado Umtata ze szczególnym wyróżnieniem Agaty Biłas za histerycznie śmieszną kreację płatnej morderczyni.



Terror c.d. - kabater "Śmigłowce"
nagroda uznaniowa za abstrakcyjny humor uciekającej brody Hemingway`a i skecz u lekarza od Lecha Mackiewicza (czyli zdjęcie po raz kolejny zupełnie nie na temat - od tego forumowicz ma wyobraźnię...
« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2009, 22:06:19 wysłana przez zwłok pedadoga »

zwłok pedadoga

  • Gość
Odp: ZAK
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lutego 2009, 22:02:47 »
Niedziela:

Po mini-zlocie zastępczej rodziny Poszepszyńskich, z konferencją i telekonferencją w miejscu zupełnie do tego nieprzeznaczonym ;) Pora było wrócić do roli szpiega:

... i dowiedzieć się kto gra w finale.


I obejrzeć występy kilku kabaretów jednocześnie


Aśka już w pełni sił, próby nowej piosenki rozpędzającej (publiczność do domu)


ADIN... i nie było tylko spokojna, tylko spokojna... zagotowali się raz na amen...

I trzask prask i po wszystkim... Może będzie za rok, a może nie ale na pewno nie tak. Wielkie dzięki za wsparcie mentalne przed :) i cierpliwość po (na ZAKu się mało śpi więc potrzebowałem trochę na regenerację i porządki). Zruty audio już niebawem. A wideo...  :P No chyba, że się dogadamy na wizji...

ZAKład pedadoga

  • Gość
ZAK 2010
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Marca 2010, 21:13:04 »
Relacja z przedsmaku do niedoszłego mikrolociku:

ZAKład pedadoga

  • Gość
ZAK 2010
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Marca 2010, 21:17:00 »
c.d.:
« Ostatnia zmiana: 06 Marca 2010, 21:23:25 wysłana przez ZAKład pedadoga »

ZAKład pedadoga

  • Gość
ZAK 2010
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Marca 2010, 21:19:31 »


a więcej na: www.zakfestiwal.pl

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: ZAK
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Marca 2010, 10:14:42 »
No, no Pedadog jak zwykle przygotował spójna artystycznie i bardzo prawdopodobną w treści relację z fikcyjnego spotkania krzewicieli kabaretowych praw autorskich.
Czy ktoś jeszcze z forum był na miejscu?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.