Rodzina Poszepszyńskich > wyemitowane odcinki

Wpadki i pomyłki

(1/10) > >>

dziadek_jacek:
Podczas słuchania rodzinki wpadł mi w ucho błąd w odcinku "Ogłuchnięcie rodziny". Marylka w pewnym momencie zbytnio się rozpędza i zamiast zakończyć kwestię skierowaną do Grzegorza kontynujue ją, wchodząc w kwestię przeznaczona dla Maurycego.

Maryla- "Nie przejmuj się Maurycy... yyyy... Maurycy?"
            w tle słychać tłumiony śmiech Zembatego i jego rozbawione zaskoczenie
Maurycy- "Ccco jest?"

Nie wiem czemu tego nie poprawili ale fajnie posłuchać takich rzeczy, które wzbudzają ogólną wesołość wśród odtwórców ról :)

Wyłowiliście może inne wpadki?

Cezarian:
Najłatwiejsza to chyba tłumione śmiech w odcinku z rakietą, gdy Dziadek Jacek dzwoni po wylądowaniu rakiety.

666:
Wpadek i pomyłek trochę jest (nie podam z imienia i nazwiska, ale jak się słucha jednego odcinka 5 razy, to trudno czegoś tam się nie dopatrzyć). Zwłaszcza że to taka pół-amatorska nierzadko produkcja była. Niemniej bardzo dobrze, ze ktoś oficjalnie wyłowił jedną z (pewnie wielu) wpadek. Rodzi się pytanie, czy celowo je zachowano, dla takich ludzi, jak my, czy po protu (co bardziej prawdopodobne) nie chciało im się tego poprawiać (lub po prostu nie mogli - nie mieli funduszy...) ;)

dziadek_jacek:
Tak se wykombinowałem że był to odcinak nadawany na żywo, i jako taki postanowiono go pozostawić. Tym niemniej mnie sieto podoba :) A teraz proszę mi wybaczyć, ale muszę oskrobać klawiaturę z dżemu :)

666:
Jak to "na żywo"? A inne nie były na żywo? Nie bardzo rozumiem akurat tą kwestię.

Tak naprawdę posiadamy tylko 1 odcinek "live", czyli koncert z publicznością. Inne według nie były nagrywane w studio...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej