Inne utwory satyryczne > Przygody Wuja Alberta

Przygody Wuja Alberta (wątek archwalny)

<< < (2/24) > >>

steziewar:
24 wrze 2007
Przygody Wuja Alberta
Słuchowisko świetne. Gra odtwórców, właściwie wszystkich ról, to po prostu majstersztyk. Nie podejmę się oceniania, czy lepsze, czy gorsze od Poszepszyńskich. M. Zembatemu i nieżyjącemu już J. Janczarskiemu należą się słowa najwyższego uznania. Jaka szkoda, że niemożliwe jest, aby coś podobnego jeszcze powstało. Toteż doceniam to, co jest. 
Pierwszy raz Alberta wysłuchałem na początku lat 70. Potem jeszcze kilka razy trafiłem na to słuchowisko, ale nigdy nie udało mi się trafić na początek. Może pech, może brak właściwej reklamy w Trójce. Dlatego proszę o możliwość uzyskania wszystkich odcinków serialu. Czytając poprzednie wypowiedzi widzę, że to nie będzie łatwe. Podobnie z Rodziną Poszepszyńskich. Bo jeśli to ktoś ma, to kręci albo nie chce się podzielić z innymi, na zasadzie: mam ale nie dam. Gotów jestem nawet kupić.

666:

--- Cytat: steziewar w 24 Września 2007, 20:25:25 ---24 wrze 2007
Przygody Wuja Alberta
Słuchowisko świetne. Gra odtwórców, właściwie wszystkich ról, to po prostu majstersztyk. Nie podejmę się oceniania, czy lepsze, czy gorsze od Poszepszyńskich.

--- Koniec cytatu ---

Moim (jakże skromnym :P) zdaniem GORSZE.


--- Cytat: steziewar w 24 Września 2007, 20:25:25 ---M. Zembatemu i nieżyjącemu już J. Janczarskiemu należą się słowa najwyższego uznania.

--- Koniec cytatu ---

Pewnie, że się należą! :)


--- Cytat: steziewar w 24 Września 2007, 20:25:25 ---Jaka szkoda, że niemożliwe jest, aby coś podobnego jeszcze powstało.

--- Koniec cytatu ---

Zawsze jest możliwość. :) Ale nie chcę żeby powstało coś podobnego. Raczej coś nowego, innego, bądź kontynuacja RP.


--- Cytat: steziewar w 24 Września 2007, 20:25:25 ---Dlatego proszę o możliwość uzyskania wszystkich odcinków serialu. Czytając poprzednie wypowiedzi widzę, że to nie będzie łatwe. Podobnie z Rodziną Poszepszyńskich. Bo jeśli to ktoś ma, to kręci albo nie chce się podzielić z innymi, na zasadzie: mam ale nie dam. Gotów jestem nawet kupić.

--- Koniec cytatu ---

Nikt nic tu nie kręci! (no dobra - kręcą, ale co tam :P)
W każdym razie nikt tu nie robi niczego na zasadzie "mam, ale nie dam". Zapewniam Cię ;)
Ja nie chcę wchodzić w szczegóły...no i nie wejdę. Niech dalej ktoś inny coś napisze w tym temacie jak ma ochotę.

P.S.
Z tym KUPNEM, to ciekawe.... może pociągniesz wątek? ;D - oczywiście żart, bo u nas wszystko jest wspólne i darmowe. Tylko trzeba sobie zasłużyć na tą darmochę.

Ali:
Przyznaję się bez bicia, że o ile Rodzinę Poszepszyńskich znam całkiem dobrze, to z wujem Albertem się jeszcze nie spotkałem... A gdzie Go można posłuchać?

Bruxa:
Nowe przygody Wuja Alberta, z Maurycym Poszepszńskim (tym Maurycym, z tych Poszepszyńskich) już od tej niedzieli w radiu TOK FM o godzinie 10:00, powtórka bodaj we środy, ale to się okaże. Więcej informacji najprawdopodobniej we wątku WSPóLNE SłUCHANIE WUJA ALBERTA, nie zrażaj się jego wstępną off-topicowością. jeszcze się rozkręcamy, dopiero w niedzielę damy dżezu  ;)

Co do starych odcinków... Hmm... Może coś się da zrobić...

Stefan:

--- Cytat: Bruxa w 15 Listopada 2007, 21:41:58 ---
Co do starych odcinków... Hmm... Może coś się da zrobić...

--- Koniec cytatu ---
Nie ułatwiaj, twardym cza być, nie miętkim :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej