Kategoria ogólna > Wątki i wiadomości starego forum

Wątek do skasowania - błąd serwera

<< < (2/201) > >>

Bruxa:
To redundancja i to redundancja  ;D
A ty, ryży, nie krytykuj, tylko zrób lepiej  ;)

Stefan, czekam z niecierpliwością na odzyskanie (ech, jak to dzisiaj brzmi...) wątku o zerowym zlocie... Ja nie wiem, jak przenieść zdjęcia  :-\

Stefan:

--- Cytat: Bruxa w 14 Kwietnia 2007, 13:18:56 ---
Stefan, czekam z niecierpliwością na odzyskanie (ech, jak to dzisiaj brzmi...) wątku o zerowym zlocie... Ja nie wiem, jak przenieść zdjęcia  :-\

--- Koniec cytatu ---
Wątek jest przeniesiony w kategorii spotkania i zloty

666:

--- Cytat: Bruxa w 14 Kwietnia 2007, 13:18:56 ---A ty, ryży, nie krytykuj, tylko zrób lepiej  ;)

--- Koniec cytatu ---
Nie będę drugi raz tego wątku przenosił, a nic innego nie mogę zrobić - poczekamy na Cezariana ;)

Cezarian:

--- Cytat: Zygfryd666 w 14 Kwietnia 2007, 18:03:31 ---
--- Cytat: Bruxa w 14 Kwietnia 2007, 13:18:56 ---A ty, ryży, nie krytykuj, tylko zrób lepiej  ;)

--- Koniec cytatu ---
Nie będę drugi raz tego wątku przenosił, a nic innego nie mogę zrobić - poczekamy na Cezariana ;)

--- Koniec cytatu ---

Szczerze powiedziawszy, to nie bardzo wiem, o co chodzi? Wątek był podzielony na 2 wiadomości, bo w jednej się nie mieścił. Jak szedłem spać (fakt, że dosyć późno) to wydawało mi się, że wszystko ze starego wątku jest właśnie w tych dwóch postach. Nie rozumiem więc problemu. W każdym razie doprowadzam jeszcze raz do takiej właśnie sytuacji i myślę, że jest to jeyne i przez to najlepsze rozwiązanie. Usuwam jednocześnie wątek utworzony przez moderaSBtora.

W sumie, to wydarzenia ze skopiowaniem wątku "błąd serwera" są najlepszą z możliwych kontynuacji tego wątku! Czyż to nie cudownie, że wątek ten, zgodnie ze swoją nazwą, rozpoczął egzystencje na nowym forum od błędu? Czy to nie potwierdza istnienia siły wyższej, nawet jeśli tylko w sferze błędu?

666:

--- Cytat: Cezarian w 15 Kwietnia 2007, 03:47:57 ---W sumie, to wydarzenia ze skopiowaniem wątku "błąd serwera" są najlepszą z możliwych kontynuacji tego wątku! Czyż to nie cudownie, że wątek ten, zgodnie ze swoją nazwą, rozpoczął egzystencje na nowym forum od błędu? Czy to nie potwierdza istnienia siły wyższej, nawet jeśli tylko w sferze błędu?

--- Koniec cytatu ---

No to w takim razie dalej się nie zmieścił wątek - zobacz dobrze Cezarze :)
Obłędny błąd zabłądził w te strony i za nic nie chce sobie pójść... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej