Kategoria ogólna > Potrujmy o Trójce (AKA forum.trojka.net)

Trzy Pięć Siedem

(1/119) > >>

Bruxa:
Chyba już pora na osobny wątek, skoro to ma być osobne radio.

Tymczasem - zdaje się, że mnie w końcu wpuścili. Nie mam czasu grzebać głębiej, ale na dzień dobry powitała mnie wiadomość, z której wynika, że chyba im trochę wychłódło w temacie ambitnych planów, przynajmniej na razie...

"
RADIO 2.0, czy może wcześniej Radio 0.9?
Proszę Państwa, podczas ostatniego live'a narodził się inspirujący pomysł. Początkowo planowaliśmy uruchomienie radia w formie "na bogato" już od wejścia, od pierwszego dnia nadawania. Rozbudowana publicystyka i komentarz, sport, gęste serwisy, reporterzy terenowi, nadawanie od 6 do 24 w pełnej formule itd. Koszt takiej operacji szacujemy na znane Państwu 500 tys. miesięcznie.
Na tym spotkaniu zrodziła się koncepcja, by stworzyć jeszcze jeden cel na Patronite, takiego trochę rozbiegowego "radia 0.9". Nadawanie byłoby wtedy z pewnością krótsze, pewnie 10-12 godzin na dobę, serwisy informacyjne trochę rzadsze i mniej "bogate", publicystyka i komentarz nie tak mocne, jak docelowo, ale... radio by już grało. Policzyliśmy koszty takiego wariantu i wyszło nam ok. 350 tys.
I teraz pytanie do Państwa w ankiecie poniżej. Czy chcą Państwo takiej "rozbiegowej" formy radia, czy raczej czekamy na pół miliona i ruszamy od razu z górnego C?"

Bluesmanniak:
I co wybrałaś?

Bruxa:
Na razie RNŚ, bo działa.

Bluesmanniak:
Działa ale (rano) słabo...

Cezarian:

--- Cytat: Bluesmanniak w 29 Października 2020, 08:39:32 ---Działa ale (rano) słabo...

--- Koniec cytatu ---
Oj to to. We wtorek i w czwartek to już boję się włączać. A w piątek, jak jest po co i na co, to zapominam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej