Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Kolejowo

<< < (4/4)

Stefan:
"Kto nie jest idiotą, ten chodzi piechotą" - pod taki hasłem Koleje Śląskie reklamują nową usługę - pieszy bilet okresowy.
Upoważniał on będzie do wędrówek od stacji do stacji oraz wejścia na dworzec, bez jednak wstępu na perony.
Koszt takiego biletu będzie oscylował w okolicy 75% biletu normalnego.
- To dobra oferta - mówi rzecznik kolei - i myślę, że znajdzie wielu nabywców.

Bluesmanniak:
Po przeczytaniu powyższego wstrząsy, które mnie ogarnęły spowodowały, że kolega musiał mnie zbierać z podłogi. Pogotowie ratunkowe w drodze.

Stefan:

--- Cytat: Bluesmanniak w 21 Czerwca 2013, 10:04:38 ---Po przeczytaniu powyższego wstrząsy, które mnie ogarnęły spowodowały, że kolega musiał mnie zbierać z podłogi. Pogotowie ratunkowe w drodze.

--- Koniec cytatu ---
A to dlaczemu?

Bruxa:

--- Cytat: Bluesmanniak w 21 Czerwca 2013, 10:04:38 ---Po przeczytaniu powyższego wstrząsy, które mnie ogarnęły spowodowały, że kolega musiał mnie zbierać z podłogi. Pogotowie ratunkowe w drodze.

--- Koniec cytatu ---

Ale nie jedzie po szynach, mam nadzieję?

A do tych biletów to będą obowiązywały zniżki? I czy wolno będzie przespacerować psa, oczywiście w kagańcu i na smyczy?

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 21 Czerwca 2013, 09:36:14 ---"Kto nie jest idiotą, ten chodzi piechotą" - pod taki hasłem Koleje Śląskie reklamują nową usługę - pieszy bilet okresowy.
Upoważniał on będzie do wędrówek od stacji do stacji oraz wejścia na dworzec, bez jednak wstępu na perony.

--- Koniec cytatu ---
Jak to bez wstępu na perony? To się nie przyjmie. Przecież na peronach czeka rodzina i znajomi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej