Rodzina Poszepszyńskich > wyemitowane odcinki

Przedsięwzięcie ECHO

<< < (2/4) > >>

Bruxa:
Chiba : che? ;)

Cezarian:
Co do zaginionych odcinków, to mamy jeszcze koleżankę Pokorską od Patchworka, która zaczęła nadawać Przygody radiowych piratów. Może wartałoby (okropne słowo) poprosić ją, aby doprowadziła cykl do końca?

mecz pedadoga:
Żeby cykl doprowadzić do końca, to najpierw trzeba go zacząć od początku.
Z kol. Pokorską już rozmawiałem na temat ostatniej emisji Piratów (w szczególności o kolejności). Póki co tam się nie ukaże nic więcej niż jest na chomikach (na dzień dzisiejszy to najprawdopodobniej 1 odcinek pierwszej serii (książkowa "Czarna flaga w kropki bordo"), 4 odcinki przygód kosmicznych i 30 odcinków przygód "Nowych" (z C.Ewką). Wydaje się, że jest ich dużo więcej ale to złudzenie redundancyjne. W tym temacie to możemy raczej więcej dać niż dostać.
Mam pewien chytry plan na wyrwanie z archiwów ciekawych nagrań z innych audycji i mam nadzieję za niecały miesiąc wiedzieć czy coś z tego będzie. Ale tego się, mistrzowie, samym stukaniem w klawiaturę nie robi.

urna pedadoga:
Chytry plan okazał się na razie zbyt kulturalny, muszę zaostrzyć środki ale zupełnie niespodziewanie na innej odkrywce trafiłem saperką na żyłę... I to nie jest byle co. Będzie trochę omiatania pędzelkiem ale jak zrucę to może alchemika braknąć...

Cezarian:
Jaki się tajemniczy zrobiłeś...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej