Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

Zlot w lot

(1/64) > >>

O'Rena:
Proponuje zlot dla najbardziej lotnych. Zapraszam do Tromso w Norwegii. No chyba, ze ktos chcialby sie spotkac Na Snopkach Mandzurii: //www.youtube.com/watch?v=vyjYY_dUlPgTermin: luty lub listopad 2013, bo juz bedzie wiadomo czy Millenium Bug nie odbilo sie czkawka i byc moze po przebiegunowaniu Ziemi beda mozliwe loty z przesiadka na Atlantydzie.  
Dodatkowa atrakcja bedzie mozliwosc polowania na zorze polarna. Sauna, gorace Norwezki, przystojni Norwegowie i trolle czyli dla kazdego cos dobrego. Tu mozna sobie kupic trolla na wlasnosc (domowe prywatne sa bardziej zlosliwe i lepiej podnosza cisnienie).
Mozna juz zaczac oszczedzac na bilet. W ub. roku pojawialy sie bilety lotnicze z Gdanska, Lodzi do Oslo za 15-19 zl. Ale w 2013 te linie lotnicze juz moga sie przezucic na tanie loty kosmiczne (w 1a strone) i nie liczylabym na nie.
Co cierpliwsi a zadni przygod, ze szkockimi lub krakowskimi korzeniami(na jedno wychodzi) moga juz wyruszyc na piechote.
Ze wzgledu na podany termin nie oczekuje natychmiastowych reakcji.
Za to mam nadzieje, ze skoro juz zalozylam watek to nikt nie bedzie mnie pytal kiedy przychodze kiedy odchodze i kiedy znikaja za mna posty. Marze o przeczytaniu calego forum i dopoki tego nie zrobie to nie bardzo wiem co i gdzie moge napisac. Co chwila ratuje swiat a jest to zajecie, ktore zdecydowanie odrywa od klawiatury i nie pozwala na sledzenie interesujacych watkow.

O'Rena:
Na wszelki wypadek gdyby nikt nie zapytal informuje, ze wyprowadzilam sie z domu ktory dzielilam z rodakami, bo zauwazylam, ze jestem tam jedynym facetem z jajami. Do tej pory tak sie czuje, to takie traumatyczne przezycie. Tak jak tego pana/pani tylko w druga strone:

//www.youtube.com/watch?v=pLXEaTQemSQ
P.S.
Parafrazujac moje ulubione powiedzenie Andrzeja Kanclerza:
Jestem gejem, bo nie czuje sie w pelni kobieta a odczuwam pociag do mezczyzn.

O'Rena:
Kazdego forumowiczaka i forumianke, ktorzy dali mi sloiczek dzemu proponuje do nagrody Wedla w dziedzinie pokojowej za uratowanie mi zycia.
Nagroda Nobla sie jakos zdewaluowala wiec jej nie polecam nikomu. Sama bym zrezygnowala jakbym ja miala.

Bluesmanniak:

--- Cytat: O'Rena w 22 Kwietnia 2010, 12:31:21 ---Na wszelki wypadek gdyby nikt nie zapytal...

--- Koniec cytatu ---
Bym zapytał, ale za mało z tego zrozumiałem S:)
Ale generalnie wolałbym do Norwegii niż do Mandzurii, tylko dlaczego tak późno? A jak nie dożyję tego Millenium :-\

O'Rena:
A po co sie spieszyc? Ja planuje dlugofalowo.

Coz, 'nikt Ci nie zapewni, ze bedziesz zyl dluzej niz 5 sekund' jak mawial Subatomowy Zar, to po co sie martwic  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej